Hakkımızda

 

Firmamız, müziği mümkün olduğunca aslına uygun dinlemek isteyen dostlarımıza hizmet vermek amacıyla, 1986 yılında kuruldu. Kurulduğumuz günden bu yana, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek özel ürünleri bulabilmek için geniş ve kapsamlı araştırmalar yaparak, ülkemizde varolan ürünleri satmak yerine, dünyanın birçok köşesinde dinlediğimiz özel ürünleri ülkemizdeki müzikseverlerle buluşturmayı kendimize prensip edindik. Onlarca markanın ürünlerini satmak yerine, sınırlı sayıda fakat gerçekten profesyonel firmalarla çalışarak, müşterilerimizin uzun yıllar keyifle ve sorun yaşamadan kullanacakları en ideal sistemleri oluşturmayı amaçlıyoruz. Ürün yelpazemizde bulunan tüm markaların ortak amacı da budur.

Şu an dağıtım ve satışını yapmakta olduğumuz firmaların ürünlerini, gerek yurtdışındaki fuarlarda gerekse de firmalara yapılan sayısız ziyaretlerin ve uzun dinleme sürelerinin ardından, siz değerli müzikseverlere sunmaktayız.

High Fidelity’nin kısaltması olan Hi-Fi’nin Türkçe karşılığı “Yüksek Sadakat” veya “Yüksek Bağlılık” tır. Bu terim müziğe uygulandığında “Aslına Uygun” ile eşdeğerdir. Bir müzik sisteminin tek görevi, herhangi bir kaynağa kaydedilmiş olan bilgiyi mümkün olduğu kadar aslına uygun bir şekilde ve hiçbir şeyi eksiltmeden/eklemeden ulaştırmaktır.

Distrübütör olarak Türk hifi meraklılarına sunduğumuz markalar; 

Goldenote, Blacknote, Triangle Electroacoustique, Xavian, J.C.Verdier, Acoustic System International, Rethm, Moerch ve Lys-Electronique